Loading...

Bruttoliste

TC Sjælland

22. september 2017 · Jeppe Weinreich

Helena Ring - 2002 Amager AC
Kate Ladefoged - 1998 Amager AC
Laura Juul Pallesen - 2003 Amager AC
Mathilde Yttesen - 2001 Amager AC
Sebastian Monneret - 2003 Amager AC
Simon Holst - 1998 Amager AC
Viktor Bech Petersen - 2003 Amager AC
Villads Clausen - 1998 Amager AC
Anne Holm - 1999 Bagsværd AC
Annemarie Østergaard - 2003 Bagsværd AC
Anton Østdal - 2001 Bagsværd AC
Benjamin Klein - 2002 Bagsværd AC
Cecilie Møller-Jensen - 2001 Bagsværd AC
Ellen Geckler Friborg - 2000 Bagsværd AC
Ingrid Sofie Bach Jensen Bang - 2003 Bagsværd AC
Joel Ibler Lillesø - 2003 Bagsværd AC
Josefine Bach Jensen Bang - 2000 Bagsværd AC
Lia Palmberg Nordhald - 2003 Bagsværd AC
Stinus Dolmer Nielsen - 2003 Bagsværd AC
Tine Østergaard - 2000 Bagsværd AC
Alma Søttrup - 2003 Ballerup AK
Amalie Pfeiffer - 2001 Ballerup AK
Caroline Rødgaard Jessen - 2002 Ballerup AK
Cecilie Gedsø Færge - 2003 Ballerup AK
Emil Boesen - 2003 Ballerup AK
Frederikke Mortensen - 1998 Ballerup AK
Ida L Jespersen - 2000 Ballerup AK
Joachim Rønsholt - 1999 Ballerup AK
Kamilla Kajbæk - 1999 Ballerup AK
Klara Skriver Loessl - 2002 Ballerup AK
Magnus Elsted - 2001 Ballerup AK
Majken Lützen - 2003 Ballerup AK
Mathias B Rasmussen - 2002 Ballerup AK
Mathias P. Kveiborg - 2000 Ballerup AK
Mathilde Grønlund Rasmussen - 2003 Ballerup AK
Mathilde Riis - 1999 Ballerup AK
Mette Marie Jensen - 2001 Ballerup AK
Mia van Wagenen - 1999 Ballerup AK
Oliver Lumholdt - 2001 Ballerup AK
Rasmus Baltzersen - 2002 Ballerup AK
Rasmus Jensen - 1999 Ballerup AK
Rebecca Spiegelhauer - 2002 Ballerup AK
Robin Tirkov - 2002 Ballerup AK
Stefan Lehnert - 1999 Ballerup AK
Augusta Maria Grønborg Christensen - 2000 Blovstrød Løverne
Gustav Mørch - 2002 Blovstrød Løverne
Laura Victoria Schulz - 1999 Blovstrød Løverne
Mathilde Winther - 2002 Blovstrød Løverne
Sarah Bruun Nielsen - 1999 Blovstrød Løverne
Dagmar Madsen - 2001 FIF Hillerød
Malte Kjær Hemmingsen - 2000 FIF Hillerød
Adam Smitt Vanges - 2002 Frederiksberg IF
Alfred Dahl Larsen - 2002 Frederiksberg IF
Amalie Boeck - 2003 Frederiksberg IF
Amalie Molander Pedersen - 2000 Frederiksberg IF
Andrea Öbro Jakobsen - 2001 Frederiksberg IF
Ellen Christensen - 2003 Frederiksberg IF
Felipe Bahamondes - 1999 Frederiksberg IF
Laura Haslund-Christensen - 2001 Frederiksberg IF
Magnus Askov-Hansen - 2003 Frederiksberg IF
Nikoline L. Laursen - 2000 Frederiksberg IF
Oliver Fabricius Thomsen - 2003 Frederiksberg IF
Sofie Tidsvilde - 1998 Frederiksberg IF
Yousef Bellouch - 1998 Frederiksberg IF
Laura Helmer - 2001 Fremad Holbæk
Martin Lindebjerg - 2000 Fremad Holbæk
Rasmus Thornbjerg Klausen - 2000 Fremad Holbæk
Rasmus Wiese - 1999 Fremad Holbæk
Laurits Holm - 2000 Ganløse Tri Center
Andreas Lange - 2002 Gentofte IK
August Østergaard - 2003 Gentofte IK
Frederik Andersson - 2001 Greve Atletik
Frida Ahlmann - 1998 Greve Atletik
Henning Elmer - 1999 Greve Atletik
Ida Boe Rasmussen - 2003 Greve Atletik
Jasmin Boe Rasmussen - 2000 Greve Atletik
Laura Zilstorff - 2002 Greve Atletik
Louise Høkilde Wassmann - 2003 Greve Atletik
Maria Pico Kjeldsen - 2000 Greve Atletik
Mathias Astrup - 1999 Greve Atletik
Nicoline Landgreen - 2001 Greve Atletik
Phillip H. Vegge - 2000 Greve Atletik
Sara Olsson - 2002 Greve Atletik
Tobias Andersson - 2002 Greve Atletik
Anton Uhrskov - 2003 Helsingør IF
Emilie Deublein Pihl - 2001 Helsingør IF
Frederik Gottlieb - 2000 Helsingør IF
Frida Uhrskov - 2001 Helsingør IF
Jeppe Haghfelt - 2003 Helsingør IF
Line Klit - 1998 Helsingør IF
Marie-Therese Guidje - 1998 Helsingør IF
Oscar Løwenstein - 2002 Helsingør IF
Sara B. Olsen - 2001 Helsingør IF
Emil Hedegaard Hansen - 2001 Herlev Atletik
Asta Lunde Larsen - 2003 Holte Atletik
Freja Lunde Larsen - 2000 Holte Atletik
Laura Wrisberg Kæstel - 1998 Holte Atletik
Mads Mørch - 2001 Holte Atletik
Marius Hytholm Alex Petersen - 2001 Holte Atletik
Pelle Carlsen Mohr - 2003 Holte Atletik
Vitus Lei Hansgaard - 2001 Holte Atletik
Alberte Riber Jakobsen - 2001 Hvidovre AM
Alexander Seidler Nielsen - 1999 Hvidovre AM
Alexandra Christiansen - 2001 Hvidovre AM
Andrea Kirstina Møller - 2002 Hvidovre AM
Andreas B. Antoft - 2002 Hvidovre AM
Anne Lorenzen - 2002 Hvidovre AM
Bjørk Nørremark - 2002 Hvidovre AM
Carla Nørremark - 2002 Hvidovre AM
David Outzen - 1998 Hvidovre AM
Haris Khan - 2000 Hvidovre AM
Jonas Danker Linnemann - 2000 Hvidovre AM
Julie Kretzschmer - 1999 Hvidovre AM
Kamille Busch Hansen - 2000 Hvidovre AM
Louis Cantby - 2001 Hvidovre AM
Margit Weihe Fríðmundsdóttir - 1999 Hvidovre AM
Natasja Jacobsen - 2000 Hvidovre AM
Oliver Hinsch - 2000 Hvidovre AM
Sebastian Bergman - 2001 Hvidovre AM
Sebastian Larvad - 2001 Hvidovre AM
Tanja Cheylla Sylla - 2000 Hvidovre AM
Teresa Bláhamar - 2001 Hvidovre AM
Tessa June Strand - 1998 Hvidovre AM
Tobias Riber Jakobsen - 2001 Hvidovre AM
Ali Mohammed Alaabudi - 2003 IK Hellas
Anton Mjöbäck - 2000 IK Hellas
Hugo Rasmussen - 2003 IK Hellas
Sophie Dyrekær Gudsøe - 1998 IK Hellas
Tobias F. Nielsen - 2003 IK Hellas
Dren Meri - 2002 IK Olympia
Janus Petersen - 2002 IK Olympia
Johan Voigt - 2001 IK Olympia
Laura Pauska - 1999 IK Olympia
Martin Skaaning - 1998 IK Olympia
Mathias Jørgensen - 1999 IK Olympia
Micki Borgen Morell - 2000 IK Olympia
Alberte Ulrik - 2003 Københavns IF
Anna K. Scheibelein - 1998 Københavns IF
Asbjørn Birkelund - 2002 Københavns IF
Christoffer Åndahl - 2000 Københavns IF
Ellen Eva Balslev - 2001 Københavns IF
Emanuel Hammann - 1999 Københavns IF
Gustav Bendsen - 2003 Københavns IF
Lukas Medina Sørensen - 2003 Københavns IF
Mads Ringsted - 1999 Københavns IF
Mik Resen Lønborg - 2003 Københavns IF
Neloo Falck - 2003 Københavns IF
Peter M. Adamsen - 2000 Københavns IF
Rebekka Holsting - 2003 Københavns IF
Rita Wilcke - 1999 Københavns IF
Sofie Rasmussen - 2000 Københavns IF
Tarne Lamp - 2001 Københavns IF
Vibha Soren - 2001 Københavns IF
William Elsner - 2003 Københavns IF
Ane Riber - 1999 Køge Atletik
Caroline Vegeberg - 1998 Køge Atletik

Cathrine Trodsøe - 1999 Køge Atletik
Marcus Hjuler Salomonsson - 1998 Køge Atletik
Jacob Binou Nielsen - 2000 Korsør AM
Liv Cantby - 1999 Korsør AM
Jacob Seerup Kirkeby - 2000 Nyvest Atletik
Andreas Sørensen - 2000 Roar Atletik
Caroline Benfeldt Sørensen - 2002 Roar Atletik
Eyad Adaoui - 2000 Roar Atletik
Saef Ali - 2000 Roar Atletik
Lukas Iversen - 2003 SÅN-Løberne
Ditte Tibert Stoltze - 2003 Slagelse Atletik DELTA
Jeppe Emil Kristensen - 1999 Slagelse Atletik DELTA
Josefine Skifter Andersen - 2003 Slagelse Atletik DELTA
Kristine Kruse - 2002 Slagelse Atletik DELTA
Lucas Soulier - 2002 Slagelse Atletik DELTA
Mads Simonsen - 2000 Slagelse Atletik DELTA
Mathias Skifter Andersen - 1999 Slagelse Atletik DELTA
Mathilde Byrgesen - 2000 Slagelse Atletik DELTA
Mikkel Simonsen - 2002 Slagelse Atletik DELTA
Nikolaj Grønbech - 2002 Slagelse Atletik DELTA
Simone Lodahl - 1998 Slagelse Atletik DELTA
Viktoria Andersen - 1998 Slagelse Atletik DELTA
Amanda Amaloo - 2000 Sparta AM
Anders Bang - 2002 Sparta AM
Anders Hørby Madsen - 2001 Sparta AM
Andreas Christoffersen - 2001 Sparta AM
Annika Haldbo - 2003 Sparta AM
Arthur W. Petersen - 1999 Sparta AM
Aske Valdemar Petersen - 1998 Sparta AM
August Hallberg - 1998 Sparta AM
Cæcilie Højer Mcclur Thomsen - 2000 Sparta AM
Christian Gundersen - 1999 Sparta AM
Christian Lindgreen - 2002 Sparta AM
Christian Munch Skylv - 2001 Sparta AM
Conrad Lind - 2001 Sparta AM
Dhruv Mehrotra - 2003 Sparta AM
Elena Johansen - 2001 Sparta AM
Elias Dahl Lunøe - 2003 Sparta AM
Ellen Lawaetz - 2002 Sparta AM
Emil Frænde - 2000 Sparta AM
Emilie Bank - 2002 Sparta AM
Emilie Persson - 1999 Sparta AM
Emilie R Hansen - 1999 Sparta AM
Frederik Engborg Thede - 2000 Sparta AM
Ida Beiter Bomme - 2001 Sparta AM
Jacob Hvorup - 1999 Sparta AM
Jacob Rosenlund - 2001 Sparta AM
Johanne Wiedemann Simonsen - 1999 Sparta AM
Josephine Koch Jacobsen - 2003 Sparta AM
Karla Schärfe - 2003 Sparta AM
Kasper Kesje - 1999 Sparta AM
Laura Nørrung Poulsen - 2000 Sparta AM
Lili Kökény - 2001 Sparta AM
Linus Lindquist - 2002 Sparta AM
Liv Nedergaard - 2002 Sparta AM
Louise B. Moore - 2001 Sparta AM
Louise Wessel Leroy - 1999 Sparta AM
Mads Rubek Vitoft - 2003 Sparta AM
Malthe Nielsen - 1999 Sparta AM
Marcus Rølling - 2003 Sparta AM
Maria Skov Kragh - 2001 Sparta AM
Marie Paule Dahi - 2001 - Sparta AM
Marie Falkebo Jensen - 2003 Sparta AM
Marie Høgh Larsen - 2003 Sparta AM
Matilde Willer - 2000 Sparta AM
Mie Hylling Axelsson - 2002 Sparta AM
Mikkel Ramlow - 2000 Sparta AM
Mille Lindholm Pedersen - 1999 Sparta AM
Morten Bach - 2000 Sparta AM
Nicolai Lind Andersen - 1998 Sparta AM
Nikolai Lysholdt Petersen - 2001 Sparta AM
Nikolaj Graves - 1998 Sparta AM
Nikoline Høegh Ørum-Nielsen - 2002 Sparta AM
Noah Grunnet Nouri - 2002 Sparta AM
Osadeba Isaac - 2002 Sparta AM
Oswald Carstensen - 2002 Sparta AM
Rebecka Krueger - 2003 Sparta AM
Sarah Glad - 2003 Sparta AM
Sebastian Larsen - 2001 Sparta AM
Selma Staun - 2000 Sparta AM
Sofia Lange - 2002 Sparta AM
Sofie Spiegelhauer - 2002 Sparta AM
Sofus Peter Lassen - 2003 Sparta AM
Thomas Gregorio Sally - 2000 Sparta AM
Victoria Lendal - 2002 Sparta AM
Viktoria Dommer - 2001 Sparta AM
Vincent Plas - 2001 Sparta AM
Virgil Topholm Hartmann - 1998 Sparta AM
Wilhelm Kopp - 2003 Sparta AM
Mathias Sikora - 2000 Team Hechmann Sport
Klara Hansen - 2003 Viking Atletik
Mads Windahl Kofoed - 1999 Viking Atletik
Rasmus Hansen - 2003 Viking Atletik

© Copyright Dansk Atletik Forbund